Edyta Wójcik Psycholog Edyta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

Co wyróżnia dobrego psychologa

Edyta Wójcik Psycholog

Co wyróżnia dobrego psychologa

Psycholog to osoba posiadająca kwalifikacje oraz uprawnienia do świadczenia pomocy psychologicznej. Dobry psycholog to ktoś, kto nas wysłucha uważnie, ma dla nas czas oraz postara się nas jak najpełniej zrozumieć. Nie ocenia, nie potępia, a szanuje i daje nadzieję na poprawę jakości naszego życia. Zawsze w 100% zaangażowany w rozmowę oraz potrzeby pacjenta. Dobrego psychologa wyróżnia umiejętność dotarcia do pacjenta.

Jak wybrać dobrego psychologa?

Dla wielu osób niezwykle, ale to niezwykle  ważna jest RELACJA z psychologiem/terapeutą. Dzięki niej mogą spojrzeć na swoje problemy z innej perspektywy. Gdy terapeuta mówi: „Czy jest jakiś inny sposób rozumienia tej sytuacji?” lub „Co teraz czujesz? Czy możesz przez chwile skupić się na tym?”. Daje to większy wachlarz radzenia sobie z problematycznymi sytuacjami. Dobra relacja i wzajemne zaufanie między psychologiem i pacjentem to klucz do skuteczności terapii.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy psychologa?

Jeśli życie jest trudne, naturalną reakcją jest zwracanie się po pomoc.

Doradztwo psychologiczne  dzisiaj, dla komfortu i poczucia dyskrecji, może odbywać przez telefon lub  on- line. Jako psycholog online oferuję konsultacje psychologiczne również przez Skype. Szczególnie w tych trudnych czasach, kiedy tak ważne jest utrzymywanie dystansu społecznego.

Zapraszam na konsultacje w Centrum Psychologii Oassis, można umówić się, dzwoniąc pod nr: +48 502478723, droga mailową: edit.wojcik@gmail.com lub przez on-line😊

WYBIERZ DOBREGO PSYCHOLOGA, KTÓRY ZAPEWNI CI BEZPIECZEŃSTWO I ZROZUMIENIE.

Edyta Agnieszka Wójcik – psycholog


Edyta Wójcik Psycholog