Edyta Wójcik Psycholog Edyta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM OASSIS

Edyta Wójcik Psycholog

DZIEŃ OTWARTY W CENTRUM OASSIS

Cieszę się na ten dzień. Dzień Otwarty w Centrum Psychologii i Wizerunku Oassis. Będzie chrzest i oficjalny start działalności.

Pewna wizja świata i pomysłu na życie to jedno, wspieranie ludzi i pomoc w spełnianiu ich pragnień to drugie, natomiast rozwój własnej firmy to zupełnie coś innego. Ogrom ciężkiej pracy, nieprzespanych nocy, zderzenia rzeczywistości wizja kontra możliwości etc. Na szczęście najtrudniejsze mam za sobą, a przecież chodzi o to, żeby trudności pokonywać, nie myśleć o nich w kontekście globalnym, a realizować je krok po kroku tak, aby dało się je pokonać i nas nie przytłoczyły.

Tak oto powstała moja oaza na ziemi, a dokładniej w Polsce, a dokładniej w Warszawie, na Placu Bankowym przy ul. Senatorskiej 30 lok. 1. Dzień Otwarty to doskonała okazja do pokazania mojej oazy, mojej wizji, mojej konsekwencji i zaangażowania. Będzie spotkanie zapoznawcze, pierwsze darmowe sesje świąteczne, poczęstunek oraz wspólnie spędzone chwile, które doładują moje baterie do dalszego działania.

Wszystko o działalności mojej oazy: Usługi

Nie zapomnę przekazać relacji z tego wydarzenia, bo wierzę, że będzie o czym pisać. Zapowiadają się ciekawe postaci, może nie z pierwszych stron portali czy gazet, ale bardzo ważne dla mnie osobiście.

Zatem śledź moją stronę oraz fanpage i … do zobaczenia

Wkrótce pojawi się galeria naszych Gwiazd, moich Gwiazd.


Edyta Wójcik Psycholog