Edyta Wójcik Psycholog Edyta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

GWIAZDKOWE PREZENTY – nasze propozycje

Edyta Wójcik Psycholog

GWIAZDKOWE PREZENTY – nasze propozycje

Zaczęło się! 

Coroczna przedświąteczna gorączka oraz poszukiwanie prezentów! Dla jednych wystarczą upominki rzeczowe, ale są tacy, dla których gwiazdkowe prezenty to rozwiązania niebanalne, wyjątkowe, niematerialne. Jeśli nadal się zastanawiasz nad czymś nieoczywistym, rozważ czy sesja zdjęciowa Twoja lub Twoich najbliższych to nie jest właśnie ten wyjątkowy upominek. Bo czy najlepszym darem nie są:

WSPOMNIENIA?

MIŁOŚĆ?

TRWAŁOŚĆ?

Pamiątka na wiele lat zatrzymana w czasie, którego już nigdy nie zapomnisz. Szczęśliwe chwile, które będą towarzyszyć tym momentom, tej zimy, tym świętom. Tego nie da się przeliczyć na pieniądze.

Świąteczne Portrety Prezenty Wspomnienia Bożonarodzeniowe

Profesjonalne zdjęcia idealną podstawą do idealnych fotoprezentów. Możesz je wykorzystać do fotokartek, na etui, kubki, fotokalendarze, koszulki, wszelkie gadżety – niech wyobraźnia Cię nie ogranicza.

A może przepiękna FOTOKSIĄŻKA? Otrzymasz swoje fotografie i stworzysz ja sam lub zlecisz to nam i o nic się już nie martwisz. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły: 

502 478 723

GWIAZDKOWE PREZENTY

W STUDIO?

ceny od 199 zł

W DOMU?

ceny od 349 zł

W TERENIE?

ceny od 399 zł

z MAKE-UP lub bez????

ze STYLIZACJĄ lub bez?

to jest tylko Twój wybór, My zadbamy o Twój komfort i zadowolenie.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, przyjdź do naszego Centrum na bezpłatną konsultację. Zdecyduj się jak najszybciej, najlepiej Teraz, bo zegara nie zatrzymamy, a Święta już niedługo i czas jest ograniczony.

Łatwo się z nami skontaktować, łatwo nas znaleźć. Studio mieści się w samym sercu Warszawy na Placu Bankowym – metro Ratusz-Arsenał.

Przejdź do KONTAKTU


Edyta Wójcik Psycholog