Edyta Wójcik Psycholog Edyta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

NARODZINY GWIAZDY

Edyta Wójcik Psycholog

NARODZINY GWIAZDY

Projekt zakłada metamorfozę każdej kobiety, która chce zmian, idzie po więcej, chce odkryć samą siebie pod okiem profesjonalistów.

Jako psycholog, stylistka, doświadczona modelka (Miss Warszawy) będę wspierać Cię na każdym etapie. Pozostaję do dyspozycji, służę radą, ciepłym uśmiechem, sercem i wyrafinowanym gustem. Sesję zdjęciową przeprowadzi fotograf Krzysztof Wiciński – człowiek z wieloletnim doświadczeniem, współpracownik i przyjaciel. O oprawę beauty zadba utalentowana artystka Marzena Fiodorow.
Otrzymasz zestaw zdjęć na płycie CD lub prześlemy Ci na adres mailowy, do tego w prezencie dostaniesz jeden wydrukowany portret wskazany przez ciebie – A4 Druk Fine Art Giclee.

Pamiętaj! Jesteś piękna ! Jesteś wyjątkowa! Jesteś jedyna w swoim rodzaju!

I nie ważne czy jesteś młodą dziewczyną, czy mamą dorosłych dzieci. Zrób w końcu coś TYLKO DLA SIEBIE! Jesteśmy przygotowani na to, aby zrobić z Ciebie Gwiazdę. Czeka garderoba zapełniona markowymi ubraniami, profesjonalny makijaż oraz … Prosecco.
Na nasze bohaterki czekamy w Centrum Psychologii Oassis oraz Atelier N30 w Warszawie na ul. Senatorskiej 30 lok.1  (przy Placu Bankowym).
Psycholog – Edyta Wójcik tel. 502 47 87 23
Fotograf – Krzysztof Wiciński tel. 663 962 438

Dzwoń, pytaj, odwiedź nas.  To będzie cudowny czas.

Wkrótce pojawi się galeria naszych Gwiazd.


Edyta Wójcik Psycholog