Edyta Wójcik Psycholog Edyta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

Oasis – co można zrobić, by odnaleźć szczęście w życiu?

Edyta Wójcik Psycholog

Oasis – co można zrobić, by odnaleźć szczęście w życiu?

Czekasz na pociąg, który zawiezie Cię do Szczęścia, ale każdy, który przyjeżdża, okazuje się być nie tym właściwym. Zapytaj sam siebie czy  aby nie tkwisz w zaklętym kole konieczności podejmowania kolejnych wyzwań, aby udowadniać światu i sobie, ile jest się wartym?

Ja osobiście przekonałam się, jak łatwo w życiu pomylić miłość z pragnieniem i jak dramatyczne mogą być tego konsekwencje. Błędne koło spełniania kolejnych oczekiwań i zmaganie się z poczuciem winy odebrały mi radość życia.  Dużo czasu zajęło mi zrozumienie, że potrzebuję zmiany, wręcz rewolucji w sposobie patrzenia na świat i siebie, rozumienia jego mechanizmów i swoich potrzeb. Jeszcze dłużej trwały poszukiwania właściwej drogi, która mogła mnie do tego zaprowadzić.

I znalazłam tę właściwą drogę, co nie było proste. Dzisiaj, jako psycholog, chcę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy wędrują samotnie i szukają po omacku. Wiem, jak cenne jest znaleźć kogoś, kto pomoże nam przejść drogę, której sam doświadczył. Chciałabym, aby ta przestrzeń, którą oferuję, stała się miejscem również Twojej przemiany, dzięki której odnajdziesz własną ścieżkę harmonii. Proponuję tradycyjne sesje psychologiczne oraz psychologię online, poprzez Skype.

Nikt nie jest sam. To miejsce – Centrum Psychologii Oassis jest dla tych, którzy szukają i którzy chcą zmiany.

A ja jestem tutaj, aby Wam swoim doświadczeniem oraz wiedzą  w tym pomóc.

 

Edyta Agnieszka Wójcik – psycholog

Centrum Psychologii Oassis, które prowadzę,  to przestrzeń dla Twojej przemiany.

https://edytawojcikpsycholog.pl/

Gabinet tel.: 502 478 723


Edyta Wójcik Psycholog