Edyta Wójcik Psycholog Edyta Wójcik - ZnanyLekarz.pl

PSYCHOLOGIA MODY

Edyta Wójcik Psycholog

PSYCHOLOGIA MODY

Psycholog mody, to taki konsultant/stylista i psycholog w jednym.

Pomaga klientom dowiedzieć się więcej na temat ich emocji i cech osobowości. Zaglądając głęboko do szafy klienta, odkrywam jego dotychczasowy sposób myślenia. Rozmawiając z nimi o potrzebach oraz obserwując na zakupach, poznaję jego preferencje i pragnienia. Wszystko po to, by w efekcie klient odnalazł swój właściwy styl, spójny z nim samym. Psycholog udziela także wskazówek jak zaprowadzić ład nie tylko w szafie, ale również w życiu osobistym, zawodowym oraz relacjach z bliskimi i otoczeniem.

Edyta Wójcik PsychologDlatego wciąż znajduje się całkiem spora przestrzeń dla badaczy z dziedziny psychologii mody, którzy uważają, że zawartość szafy potrafi dostarczyć informacji o nastroju w jakim się znajdujesz, o planach czy nawet marzeniach. Może też być totalną katastrofą, z którą sami nie potrafimy sobie poradzić.
Psycholog mody, potrafi zadbać o klienta tak, by odnalazł i pokochał swój nowy styl, a także nową spersonalizowaną garderobę. Nauczy wybierać ubrania wysokiej jakości oraz sprawi by do jego szafy trafiały mniejsze ilości ubrań, jeśli jest taka potrzeba.
A po tak przyjemnym treningu udzieli rad jak troszczyć się o swój dom oraz otoczenie zawodowe.
Zgodzicie się ze mną, że ważną kwestią jest poznać swój styl? To wyzwoli naszą najprawdziwszą atrakcyjność i piękno? Cieszyć się nowym wydaniem siebie przed całym światem.

Aha …. to musi być przyjemność!!!

Edyta Agnieszka Wójcik – Wasza psycholog


Edyta Wójcik Psycholog